+420 775 964 569 (Po-Pá 8-18h)

Montáž a výnos nábytku

Montáž nábytku

Jelikož dodáváme 90% zboží v demontovaném stavu, vznikla nová služba montáž nábytku. Tuto službu rádi využívají především senioři, maminky na mateřských dovolených nebo lidé časově zaneprázdnění či málo zruční.

Jak objednat montáž nábytku

Všichni zákazníci, kteří mají o tuto službu zájem si ji mohou objednat přímo u konkrétního výrobku, kde je rovněž zobrazena i cena za provedenou montáž.

Cena

Cena montáže se odvíjí od složitosti výrobku a je prováděna v prostorách naší firmy nebo u vás doma.

Jaký nábytek montujeme nejčastěji

Našimi zákazníky jsou nejvíce žádané montáže kuchyní - kuchyňské linky, kde se provádí montáž horních a spodních skříněk. Další nábytek náročný na montáž jsou ložnice, manželské postele a skříně.

Kdo provádí montáž nábytku

Montáž výrobků u nás provádí vyškolení profesionální pracovníci, pro které je montáž nábytku hračkou a každodenní prací. Montáž je prováděna pečlivě a funkčnost nábytku před dodáním zákazníkovi je ověřována.

Výnos nábytku do patra

Výnos do patra využívají hlavně starší osoby, maminky nebo osoby, které se nemají na koho obrátit. U každého výrobku je tato služba oceněna.

Cena

Cena se liší dle hmotnosti a velikosti zboží.

Jaký je rozdíl od běžného dodání zboží

Standardní dovoz zboží probíhá tak, že je zboží předáváno před první vchodové dveře. Abychom mohli uskutečnit výnos zboží do patra, řidiči s sebou vozí dalšího pracovníka, který při výnosu nábytku pomáhá. Tudíž nemusíte mít doma k dispozici žádnou jinou osobu.

Máte dotazy?

 +420 775 964 569
 +420 773 660 012
  info@jeko.cz