+420 773 660 012 (Po-Pá 7-14h)

Způsoby doručení

Aby se zboží bez problému, rychle a levně dostalo až k vám do domu, používáme k tomu vlastní dopravu. Zřídili jsme vozový park, díky kterému se nám daří zavážet 90% našich klientů. Při přepravě bytových doplňků či zboží malého rozměru využíváme služeb externích dopravců.

Doprava Jeko

U vlastní dopravy máme možnost přímého kontaktu s vámi. Finanční hotovost za zboží od vás přebírá námi pověřený řidič oproti vašemu podpisu na dokladu. Při přebírání zboží vás chceme poprosit, abyste dbali zvýšené pozornosti při kontrole obalu zboží, který musí být neporušený. Shledáte-li obal porušený, sepište na místě s naším řidičem protokol o reklamaci zboží.

Externí dopravci

I v tomto případě je povinen vás řidič informovat o termínu a hodině závozu zboží. Úplně stejným způsobem probíhá předání zboží, jako je zmíněno výše. Vzhledem k neustálé obměně si vyhrazujeme právo měnit formu přepravy s ohledem na charakter zboží, časovou náročnost a množství objednaného zboží. Při přebírání zboží vás chceme poprosit, abyste dbali zvýšené pozornosti při kontrole obalu zboží, který musí být neporušený. Shledáte-li obal porušený, sepište na místě s řidičem protokol o reklamaci zboží.

Osobní vyzvednutí zboží

Osobní odběr zboží můžete provést přímo v provozovně v Milíkově. Osobní odběr zboží si zadáváte přímo v objednávkovém formuláři.

Daňové doklady

Společně s dodaným zbožím je vám předána faktura, která slouží zároveň jako doklad pro případné reklamační řízení. 

Ceny dopravného

Při objednávce v hodnotě vyšší, než 10.000,- Kč je doprava po celé České republice ZDARMA.

Dopravné za 210 Kč zboží od 1 Kč do 2500 Kč
Dopravné za 340 Kč zboží od 2501 Kč do 5000 Kč
Dopravné za 450 Kč zboží od 5001 Kč do 7000 Kč
Dopravné za 490Kč zboží od 7001 Kč do 9999 Kč
Doprava ZDARMA zboží od 10000 Kč a výše